• Новак
Серта 2 ладење на копергел мемориски пена душек за пена, кралица

Серта 2 ладење на копергел мемориски пена душек за пена, кралица

Rating 
DEN 1408.00

Достапност
Производот е достапен

Серта ладење Копергел, 2 ", кралица душек Топер, Оф-Вајт додава дополнителен слој на удобност што ќе помогне во подобрување на вашиот квалитет на спиење. Оваа подобрена мемориска пена ги комбинира спроводните аспекти на бакар со поддршка за ладење на гел за да ја води топлината Далеку од вашето тело, давајќи му на кој било заспан удобност и го поддржува грбот, зглобовите и мускулите треба да го добијат најдобриот остаток од нивниот живот. Без разлика дали сакате да го продолжите животот на вашиот душек или едноставно да го промените нивото на удобност, оваа Серта 2 Инч со душек со садови ќе помогне да вдишувате нов живот во вашиот сон! Бакар -инфузиран гел монистра канал се топли од телото и да обезбеди усогласена поддршка за подобар ноќен сон . природно антимикробно - бакарот постојано уништува микроби . помага да се смири и стабилизира грбот, зглобови и мускули додека спиете.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката