• Новак
Сандали со клин на Бела Вита Кимора

Сандали со клин на Бела Вита Кимора

Rating 
DEN 324.00

Достапност
Производот е достапен

Кимора е нов пресврт на омилениот клиент. Со ажуриран вамп, овој Еспадрил е назад и подобар од кога било! Достапно во цврсти свила и лето цвеќиња, овој празник ќе биде чевли што повторно ќе се лизнете во времето и времето, бидејќи буквално оди со сè. Овој чевел дефинитивно вреди, бидејќи е сигурно да ве задржи да зачекори во стил. Лесен клин Еспадрил. Прилагодлива тока за прилагодено вклопување. На тренд дизајн на силуета.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката