• Новак
Луд Зајак Го Надополнува Лосионот За Тело За Тетоважа, Не-Мрсен И Без Силикон, Природни Состојки, 3. фл оз

Луд Зајак Го Надополнува Лосионот За Тело За Тетоважа, Не-Мрсен И Без Силикон, Природни Состојки, 3. фл оз

Rating 
DEN 56.16

Достапност
Производот е достапен

Нашиот Лосион За Луди Зајаци без мирис Е универзален навлажнувач кој обезбедува лесна, долготрајна хидратација без да ја остави кожата мрсна. Хранливите растителни масла, путери и растителни керамиди ја заклучуваат хидратацијата додека ја враќаат влагата на кожата. Чистите состојки Како Витамин А И Шеа Путер обезбедуваат лесна исхрана и отскокнување на кожата без воопшто да се чувствуваат тешки или мрсни на површината. Внесени Со Чисти И Ефективни Состојки : чистите состојки Како Витамин А И Шеа Путер обезбедуваат лесна исхрана и отскокнување на кожата без воопшто да се чувствуваат тешки или мрсни на површината. Моќност против стареење витаминот а промовира видлива цврстина на кожата, неутрализирајќи ја појавата на фини линии и брчки. Дневен Лосион Кој Дава Резултати : најпосакуваниот дневен лосион Од Списанието Со Мастило, овој универзален навлажнувач без мирис обезбедува лесна, долготрајна хидратација без да ја остави кожата мрсна. Инклузивна Нега На Телото : Наменета За оние со или без мастило да ја хидрираат, надополнуваат и промовираат кожата со здрав изглед, помага да се спречи кожата да ја изгуби основната влага и природните соединенија што можат да ја остават ранлива на оштетување и предвремено стареење. Хидратантен Крем За Нега На Кожа За Тетоважа : клинички Поддржан од дерматолози, нашиот лосион за тело е неалергенски и без парабени за да работи како елегантен осветлувач на тетоважи-совршен лосион за сува, чешачка кожа!. Совет за тетоважа : за понови, повеќе раздразливи тетоважи прво нанесете го нашиот Смирувачки Гел за да помогнете во смирување на чешање и чувствителност! Дневниот Лосион ќе помогне да се заклучи и да се удвои на смирувачкото олеснување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката