• Новак
Предна кошула на копчето Terra & Sky Plus Size V-Neck

Предна кошула на копчето Terra & Sky Plus Size V-Neck

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Останете кул бидејќи времето се загрева во оваа лесна кошула со копче V-вратот од Terra & Sky. Изработено во ветровито, 100% измислица на рајон, овој лесен врв е сигурен дека ќе биде главен целото лето. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина 1x. Опуштено вклопување. V-врат. Копче-фронт. Ткаени. 100% рајон. Машина за перење. Увезени. Плус кошула со копче за големина за жени од Terra & Sky.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката