• Новак
Женска Долна Облека Комплет Со Ремени За Подвезици Секси Комплети За Градник И Долна Облека За Гаќи

Женска Долна Облека Комплет Со Ремени За Подвезици Секси Комплети За Градник И Долна Облека За Гаќи

Rating 
DEN 319.84

Достапност
Производот е достапен

Женска Долна Облека поставете карактеристики со растеглива цветна ткаенина од тантела, тенок стил на бодикон за да ја покажете својата кривина.Оваа долна облека е секси и забавна за носење и сигурно ќе го привлече вниманието на вашиот љубовник во посебна ноќ. Дизајн На Врвот : комплетот за долна облека со чаши од тантела се споени за подобра поддршка за склекови,раб од чипка со раб за подобрување на женственоста и правење секси линија на биста,прилагодливи ремени за шпагети за да понудат совршено вклопување, затворање на куката и окото назад за да помогнат лесно носење. Дизајн На Дното : секси гаќички со гаќи со висок струк и прилагодливи ремени за подвезици, совршено ја покажуваат линијата на вашите издолжени нозе, секси и провокативни (ве Молиме имајте предвид дека чорапите не се вклучени). Одличен Материјал : комплет за долна облека изработен од полиестер и Ннилон, удобен и дише, уникатен вез украсен совршено покажува секси линија на телото и полн со искушенија.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката