• Новак
висок струк врвка бикини важничене линија бикини костим за капење родители и деца костим за капење

висок струк врвка бикини важничене линија бикини костим за капење родители и деца костим за капење

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Тип На Шема : Печатење. Стил : , Каузална. Пакетот вклучува : 1 топ + 1 костим за капење. Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!!. Боите може да бидат малку различни во зависност од компјутерот и поставките. Ве молиме, дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарам (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Божиќни Пижами За Семејни Семејни Пижами Што Одговараат На Пижами За Семејно Семејство Божиќни Пижами Табела За Семејна Фамилија : . Големина : 116 (4-5Ј) Биста : 54см/21,26" Должина На Дното : 21,5 см/8,46" Препорачана Висина : 100-110см/39,37-43,31" препорачана Тежина : 33-39, 7 Ибзиза : 128 (5-6Ј) биста : 58см/22,83" Должина На Дното : 22,5 см/8.86" препорачана висина : 110-120см/43.31-47.24" препорачана тежина : 37.5-48.5 ibsize : 140 (7-8y) биста : 62см/24.41" Должина На Дното : 23.5 см/9.25" препорачана ВИСИНА : 120-130см/47.24-51.18" препорачана тежина : 46.3-57.3 ibsize : 152 (9-11y) Биста : 66cm/25.98" должина на дното : 24.5 cm/9.65" препорачана висина : 130-140cm/51.18-55.12" Препорачана тежина : 55.1-68.3 ibsize : 164 (11-14y) Биста : 70cm/27.56" должина на дното : 25,5 См/10,04" препорачана висина : 140-150см/55,12-59,06" препорачана тежина : 68,3-81,5 иб повод : празнични подароци за Мама, Сопруга, Девојка или Жени Што ги Сакате. За Тропски Одмори, Лето, Плажа И Базен, Меден Месец, Крстарење. Изработена Од мека Ткаенина погодна за Кожата, Лесна, Еластична, Дише, Супер-Задржување на бојата, Обезбедува Ефикасна Сончева Светлина, Давајќи Му На Вашето Дете Подобра Нега на Кожата. Тропски Одмор, Пливање, Плажа И Базен, Меден Месец, Крстарење. За Ова Е Одличен Подарок, Костим За Капење За Тематски Материјали За Забави, Када, Базен За Деца, Забава, Одмор на Плажа, играње Улоги или Секојдневие. Ќе Бидете Подготвени За Секоја Пливачка Авантура во Неа!. Цветните Принтови и стилот на Плажа Го Привлекуваат Окото, Правејќи Атрактивен и Зачудувачки Изглед. Одете Играјте Во Жешкото Лето И Уживајте На Отворено.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката