• Новак
апсуј Шупливи Зделки за полици За книги-Лаптоп Стојат Рамни Универзална Поддршка Десктоп Пренослив Лаптоп Штанд Погоден

апсуј Шупливи Зделки за полици За книги-Лаптоп Стојат Рамни Универзална Поддршка Десктоп Пренослив Лаптоп Штанд Погоден

Rating 
DEN 479.84

Достапност
Производот е достапен

апсуј Шупливи Зделки за полици За книги-Лаптоп Стојат Рамно Универзална Поддршка Десктоп Пренослив Држач За Лаптоп Соодветенабсуј е сеопфатна прекугранична продавница за е-трговија која главно се занимава со категории на производи За електронски Гаџети. Овде не само што можете да купите Полици за Книги Шупливи Зделки за полици за книги и други квалитетни производи по најприфатлива цена. Во исто време, можете да пребарувате и други производи од нашата продавница во форма на "име на брендот + клучен збор" (на пример : апсуј шуплива полица за книги).Тековните категории на производи најчесто се пребаруваат за клучни зборови.Шупливи Зделки за полици за книги,шуплива полица за Книги за Дозвола, шуплива полица за Книги Во Шупливи Зделки За полици За Книги Забелешка : Купете повеќе парчиња за подобра цена!!!. Шупливи Полици За книги Штанд За Лаптоп Рамен Универзален Држач За Работна Површина За Пренослив Лаптоп Погоден Држач За Мобилни Таблети што Се Преклопува Е пренослив држач што може цврсто да ги држи или вашите таблети или други електронски уреди и да ги чува безбедни.Штандот е изработен ОД КОМПЈУТЕР+ТПУ кој е висококвалитетен и издржлив за секојдневно use.It не е лесно да се скрши во споредба со пластичниот држач.Штандот е завиткан со квалитетна гума на дното до несреќи со лизгање и може да ги држи вашите уреди на стабилен начин.Карактеристики : Широки Ориентации : поддржува вертикална и хоризонтална ориентација што можете да го ставите вашиот уред под различни агли кога сакате. Повеќе Агли : штандот е високо, можете да имате различни агли на гледање кога го користите телефонот или таблетот. Има безбедна брава за затегнување на држачот.Дизајн На преклопување : штандот е дизајниран со функција за преклопување. Тоа е заштеда на простор и лесно за носење.Издржлив Материјал : држачот е изработен од КОМПЈУТЕР+ТПУ кој е издржлив и цврст што не е лесно да се скрши.Совршен За сите Уреди : погоден е за држење мали и големи уреди кои се движат од телефони до таблети.Широка компатибилност : држачот ЗА КОМПЈУТЕР+ТПУ е компатибилен со сите лаптопи во опсег на големина од 10-17 инчи, Како Што Се Компјутер,Компјутерски Воздух, компјутер про, површина, пикселбук, XPS, ASUS, Lenovo, Acer, chromebook, итн .. болка и очен притисок.Силен и заштитен : држачот за лаптоп е изработен од висококвалитетен КОМПЈУТЕР+ТПУ. Тој е силен, со 8,8 килограми (4 кг) на врвот и има голема гумена подлога на врвот за да ја поправи стабилноста на вашиот лаптоп и вашата опрема од гребнатини и лизгање во најголема мера.Отстранлив и лесен за инсталирање : оваа заграда за тетратки може лесно да се отстрани на 3 дела за складирање. Лесно повторно склопување.Ладење : КОМПЈУТЕР+ТПУ делува како топлинска подлога за да помогне во ладењето на лаптопот. Аголот на навалување напред и отворениот дизајн обезбедуваат добра вентилација и проток на воздух до прегревање на тетратката.Спецификации : Материјал : КОМПЈУТЕР+TPUColor : Black Size : 4.8€4.8€7cm Package вклучува : 2 x Преклопен Мобилен Држач За Таблети. Предмет клучни зборови : шуплива полица за книги,Полица за Книги,Шупливи Зделки за полици за книги,шуплива полица за Книги за Дозвола, шуплива полица за Книги во Дозвола.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката