• Новак
Божиќни Гноми Кадифен Украси Лесно Носење Декорација Кукла За Забава Дома Маса Декор Црвено

Божиќни Гноми Кадифен Украси Лесно Носење Декорација Кукла За Забава Дома Маса Декор Црвено

Rating 
DEN 399.84

Достапност
Производот е достапен

Карактеристики : Божиќен Гном : Гномот е познат како чувар за да ги заштити луѓето од несреќа. Донесете среќа и среќа за вас. Идеален избор за домашен декор. Одлична Декорација : Ставете ги на маса, биро, камин, мантија, библиотека, полица, спална соба или каде сакате.Лесен За Употреба : соодветната големина го прави многу лесно да се стави насекаде, погоден за покрив или прозорци. И можете да ги промените вашите одлуки без дополнителни трошоци.Идеален Подарок : оваа забавна Божиќна Гнома безлична кадифена кукла е најдобриот подарок За божиќна декорација. Нашата кукла ќе додаде повеќе празнична атмосфера.Обезбедување квалитет : нашиот производ дефинитивно ќе го освои вашето срце со својот висок квалитет! Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. Известување : 1.Вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата поради различен монитор и светлосен ефект.2.Ве молиме дозволете отстапување од 1-3см поради рачно мерење.Спецификации : Материјал : Неткаен Крпа+Кадифен Крпа Големина : 31*16см тежина : 58грама Божиќен Гном : Гномот е познат како чувар за да ги заштити луѓето од несреќа. Донесете среќа и среќа за вас. Идеален избор за домашен декор. Одлична Декорација : Ставете ги на маса, биро, камин, мантија, библиотека, полица, спална соба или каде сакате. Лесен За Употреба : не е потребна алатка за инсталација. Само ставете го на вашите клупи, полици или каде било што сакате да поставите. Идеален Подарок : куклата од ткаенина ќе биде најдобриот подарок За божиќна декорација за пријателите, семејствата и паровите. Тоа може да додаде повеќе празнична атмосфера. Обезбедување квалитет : нашиот производ дефинитивно ќе го освои вашето срце со својот висок квалитет! Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката