• Новак
Hcs Сложувалка Ножеви T144D За Сечење Дрво Со Голема Брзина

Hcs Сложувалка Ножеви T144D За Сечење Дрво Со Голема Брзина

Rating 
DEN 1264.00

Достапност
Производот е достапен

Карактеристики : * сосема нов и квалитетен.* Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба .*Цврсти калени високо-јаглеродни челични сечила за дрво општа намена.*Сечилото висока цврстина, издржлив.*Овој производ е широко користен при сечење дрво, пластични влакна и други предмети и е суштинска алатка за обичните семејства.*Тоа е компактна и практична пила, компактна и пренослива, што ви овозможува да исечете речиси секој материјал во прави линии и кривини.Спецификации : Тип : Жига Пила Ножевиматеријал : Високојаглероден челикмодел : Т144дтотална Должина : 100мм (Прибл.) Работна должина : 70мм (Прибл.) Растојание на забите : 4мм (Прибл.) Дебелина : 1мм (Прибл.) Место На Примена : Сечење Дрво, Сечење Табла, Пластично Сечењесодржина На Пакетот : 10 парчиња Сечило За Пила 10 парчиња Hcs Сечила ЗА Сложувалка T144 D за Сечење Дрво со Голема Брзина. Изработени од висококвалитетни материјали, издржливи и практични. Цврст и издржлив,долг работен век. Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката. Сервис : ве Молиме слободно контактирајте не ако имате какви било прашања за нашите производи, ние ќе одговориме на вашето прашање што е можно поскоро во рок од 24 часа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката