• Новак
Хемозија Се Распаѓа Диносаурус Играчка Зграда Играчка Во Собата за 5-Годишни Деца

Хемозија Се Распаѓа Диносаурус Играчка Зграда Играчка Во Собата за 5-Годишни Деца

Rating 
DEN 1230.24

Достапност
Производот е достапен

Спецификација : Име : Разделете Играчки За Диносаурусматеријал : , Абсвејт : околу 521,4 Гпакување : големина на кутија во боја : околу 30*23.5*6.5 ЦМ/11.81*9.25*2.56 список за пакување : 4*Диносауруси 1*Рачен Шрафцигер 1*Електричен Шрафцигерноте : Поради ефектите на осветлување и аглите на снимање, постои разлика во бојата во производот, ве молиме разберете.Поради рачно мерење, постои толеранција во големината на производот. Разделете Играчки За Диносауруси : Четири играчки за диносауруси, вклучувајќи Трицератопс, Центросаурус, Велоцираптор, Тираносаурус и шарени диносауруси привлекуваат поголемо внимание на децата преку иновативно склопување. Подвижни Делови : опашките екстремитети и главата на диносаурусот можат да се лулаат за да направат пореални борбени движења и да влезат во светот на диносаурусите. Безбедност на материјалот : комплетот за градење диносауруси е изработен од еколошки и цврсти материјали, кои не се плашат од паѓање, а рабовите се мазни и не ги повредуваат рацете на децата. МАТИЧНИ Играчки : расклопувањето играчки може да ја подобри креативноста и практичните вештини за време на процесот на градење. Тоа е идеален подарок за детски роденден, Божиќ и Денот на Благодарноста и уживајте во времето на играње. Електрична Вежба : Двонасочна аналогна електрична вежба, електрична вежба со мала брзина со две дупчалки, двонасочна ротација може да ги затегне олабавените завртки. Автоматски ќе престане кога ќе наидете на пречки, така што нема потреба да се грижите дали децата ќе бидат повредени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката