• Новак
Нано Крпа За Отстранувач на Гребнатини во Автомобилот Лак Површински Дамки Од Вода Лесна Боја Гребнатини Лесно

Нано Крпа За Отстранувач на Гребнатини во Автомобилот Лак Површински Дамки Од Вода Лесна Боја Гребнатини Лесно

Rating 
DEN 159.84

Достапност
Производот е достапен

Нано Магична Крпа за Отстранувач на Гребнатини на Автомобилот Дамки Од Полска Површинска Вода Лесно Поправаат Гребнатини Со Светла Боја 6 Пакеткарактеристики : НАПРЕДНА НАНО ТЕХНОЛОГИЈА : Нашата Нано Ткаенина користи напредна технологија за нано поправка. Не само што може да ги отстрани гребнатинките, туку може и сјајот и сјајот на бојата, како и нејзината оригинална брилијантност! Специјалните соединенија за триење ги отстрануваат дамките од вода, оксидацијата и другите загадувачи од бојата, истовремено заштитувајќи ја површината на бојата. ФУНКЦИЈА ЗА МОЌНОСТ НА НАНО МАГИЧНО ПЛАТНО : боите на вашиот автомобил со функција За Полирање На Површината! 'Рѓа, дамки од вода и други оксиди треба да се отстранат. Нано магичната ткаенина е фантастична алатка за чистење на бојата на автомобилот. ЛЕСЕН за УПОТРЕБА : Едноставно избришете го на површината за да отстраните лесни гребнатини или гребнатини, а бојата на вашиот автомобил ќе изгледа сосема нова за неколку минути. Кога ја користите оваа нано магична крпа за гребнатини на автомобилот, проверете дали поправката е сува. ПОМОШНИК ЗА ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА : отстранувањето На Гребнатини за автомобили може да се полира и обои за неколку минути. Кога ќе завршите, едноставно преклопете ја нано крпата, ставете ја повторно во пакувањето и затегнете ја заптивката. СООДВЕТНО ЗА СИТЕ БОИ НА АВТОМОБИЛОТ : Користењето напредна Нано магична крпа За чистење Деконтаминацијата е исклучително ефикасна. Ефектот од поправка на оксидот на површината на возилото ја штити бојата долго време. Погоден за сите бои на возилото. КАКО ДА АПЛИЦИРАТЕ : 1 : Измијте го и исушете го автомобилот со сува крпа. Ова е чекор каде што ќе се исчисти и бидете сигурни дека тоа е сува.2 : извадете ја крпата за отстранување гребнатини и постојано бришете ја гребаницата со многу лесен притисок.3 : Избришете ја со чиста, сува крпа до сјајот.4 : нема потреба да ја миете крпата или да ја ставите назад во пластичната кеса по употреба. Чувајте запечатени додека не сте подготвени за употреба.Содржи : 6 х Нано Крпа За Бришење овој производ има доволно залихи, ве молиме бидете сигурни дека ќе купите. Сликите се направени од професионални фотографи, кои се во целосна согласност со вистинската работа. Производот е 100% сосема нов, квалитетен и брза испорака.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката