• Новак
Chiccall Жените Денот На Вљубените Секси V-Вратот Шорцеви Комбинезон Еден Боди Пижами Долги Ракави Bodycon Rompers Целокупната На Дозвола

Chiccall Жените Денот На Вљубените Секси V-Вратот Шорцеви Комбинезон Еден Боди Пижами Долги Ракави Bodycon Rompers Целокупната

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

Денот на Вљубените на жените Не Позициониран Печатење V - Вратот Долг Ракав Секси Боди Секси Долна Облека Пижами Romperfearceations : Мека Ткаенина : оваа секси едноделна пижама е изработена од висококвалитетна ткаенина која е пријателска за кожата, еластична, лесна, дише што го обликува вашето тело заоблено и природно зрачи со елегантен и мистериозен шарм, ви носи меко чувство, прави женските тела да изгледаат како уметност. V-Вратот Дизајн : шифон секси ноќница има исклучително атрактивен V-вратот дизајн, може да ви помогне да се привлечат неговата "визија" и нека секси шоу во очите на вашиот љубовник. Печатење на срце : едноделните Пижами На Вљубените се одликуваат со секси симпатичен отпечаток на срце, секси пижами ќе направат да изгледате попривлечно и ќе го заведат неговото срце и брзо ќе ја загреат спалната соба. Подароци и Прилики : женска долна облека едноделните пижами се многу секси и разноврсни.Шифон ноќен може да биде поврзан со наметка,или да се носи сам како ноќници, мода и секси во една.Шифон долна облека е најдобриот избор за вашата сопруга,девојка,пријатели,како задолжителен за домашно патување.Шифон ноќница е исто така одлична за Свадби,роденденски забави,Божиќ,Будоар,Меден Месец,Годишнина,невестински туш,Денот На Вљубените,Датум,Спална Соба. Предлог за големина и Нега на Облека : ве молиме нарачајте го откако ќе ја проверите табелата со големини и нарачајте вообичаена големина. Рачно перење максимум 30, Закачете за сушење. Сезона : Четири Сезони Материјал : Полиестерген : Женски Стил : Секси И шармантно како да се мие : Ладно Миење Раце е изработено Од висококвалитетни материјали, меко чувство на рака, без никаква штета за вас, ве молиме дозволете мала разлика од 1-2 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот,ви благодариме за разбирањето!1 инч = 2,54 см ви благодариме и убав ден!Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Ромперзизирај.USUKEUBust Waist Sleeve Length LLarge8123890-94cm/35.43-37.01"76cm/29.92"64cm/25.20"72cm/28.35"Size : LSize. : Ларгеус : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 90-94cm/35.43-37.01 "Половината : 76cm/29.92" Ракав : 64cm/25.20 "Должина : 72cm/28.35" големина ✨ S, M, L, XL, XXL. Слободно избирајте според големината на вашето тело, оние за жени ги задоволуваат различните потреби на вашето тело. Ве молиме изберете поголема големина за купување ако сакате да носите лабава. _ МАТЕРИЈАЛ Пижамите Onesie за жени изработени од екстра мека и еластична свиленкаста ткаенина, содржат 95% полиестер и 5% спандекс, симпатична и удобна, лесна и дише, овие задолжителни женски пижами ќе обезбедат лабава и течна удобност. ✨ ДИЗАЈН On Оние за жени се карактеризираат со v вратот, Шарени Печатени, едно парче, долг ракав, шорцеви панталони, затворање на Копчињата напред. Без разлика дали сте девојка или жени, ќе се најдете совршено тело. ✨ Одлична за Домашна Облека, Пижами, дневна облека, Долна Облека, Пј, Клупска Облека, домашна забава, празнична забава, женски возрасни пј. Без разлика дали станува збор за ноќно носење или домашна облека за забави, тоа ќе бидат добри женски пижами. } ПОДАРОК Подарете ја вашата сакана девојка, сопруга или девојка оваа уникатна возрасни жени. В - вратот едно парче пижами за жени е сеуште секси! Само убави облини на сите вистински места.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката