• Новак
〖к Ролиен〗Дуксер За Жени Пуловери Готски Графички Качулка Со Цветен Принт Ханес Со Врвка Џеб Со Патент Вратот На Екипажот Палто Со Долги Ракави Лабава Јакна За Ти?

〖к Ролиен〗Дуксер За Жени Пуловери Готски Графички Качулка Со Цветен Принт Ханес Со Врвка Џеб Со Патент Вратот На Екипажот Палто

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела Со Големини За Да Ја Пронајдете Најсоодветната Големина,, азиската големина е премала, се препорачува да купите една големина нагоре, Благодарам!. Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-15 Дена За Да Го Добиете Пакетот. Големина : С Биста : 114см/44.88" Ракав : 54см/21.26 "Рамо : 61см/24.02 " Должина : 66см/25.98". Големина : М Биста : 118см/46.46" Ракав : 55см/21.65 "Рамо : 62см/24.41 " Должина : 67см/26.38". Големина : L Биста : 122cm/48.03 "Ракав : 56cm/22.05" Рамо : 63cm/24.80 "Должина : 68cm/26.77". Големина : XL Биста : 126cm/49.61 "Ракав : 57cm/22.44" Рамо : 64cm/25.20 "Должина : 69cm/27.17". Големина : XXL Биста : 130cm/51.18 "Ракав : 58cm/22.83" Рамо : 65cm/25.59 "Должина : 70cm/27.56". Големина : оваа големина Е азиска големина, ве молиме погледнете ја сликата подолу за деталната големина.Големини : оваа големина Е азиска големина, ве молиме погледнете ја сликата подолу за деталната големина.ГОЛЕМИНА : оваа големина Е азиска големина, ве молиме погледнете ја сликата подолу за деталната големина.Големини на производи : оваа големина Е Азиска големина, погледнете ја сликата подолу за деталната големина.Големина на производот : оваа големина Е азиска големина, погледнете ја сликата подолу за деталната големина.Задоволителна услуга : ако имате какви било прашања во врска со големината, ве молиме контактирајте не веднаш и ние ќе ви помогнеме да ја одредите големината.Одлична Услуга : ве Молиме проверете ја стоката по добивањето на нарачката и контактирајте не навреме ако производот е неисправен или оштетен.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат да не контактирате, ние може да ви помогне брзо и ефикасно.Задоволителна услуга : ве Молиме контактирајте со нас во секое време, ако имате било какви проблеми со објектот. Само сакаме да знаете дека вашето задоволство е секогаш наш приоритет.Најдобра услуга : се надеваме дека нашите клиенти можат да добијат извонредни производи по разумни цени и одлична услуга за клиентите. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат да не контактирате, ние може да ви помогне брзо и ефикасно.Работата е подобра : ги слушаме клиентите и добро-секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност.Ве молиме контактирајте со нас во секое време, ако имате било какви проблеми со објектот.Облечете се : Нашиот капут може да одговара на повеќето фигури, можете да го комбинирате палтото со блузи, фармерки, хеланки и патики за секојдневен изглед, да се спарите со вашиот омилен фустан и извонредни потпетици за шарм изглед.Материјал : Полиестерген : Женски Тип На Шема : печатење должина на ракавот : Долга Главна Боја : Сликата Ја Прикажува Сезоната : Aut,Зима,Пролетен Стил : Мода,Секојдневна Пригода : Дневно,излегување,Одмор итн.Дебелина : Стандардно Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 Х Палто Изработено од Висококвалитетни Материјали,Елгентно,Удобно,одржувајте топло. Сите Видови Модерни Прилики Се Соодветни. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите. Достапно Од Залиха, Брза Испорака. Материјал : Лесен, Удобен И Еластичен; Рачно Миење Во Ладна Вода Висат Сува.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката