• Новак
Женски Гламурозен Пуловер Меки Врвови Ласкави Маици Ракав Цветни Маици Ракави Кошули Капчиња V Вратот Блуза Сина XL

Женски Гламурозен Пуловер Меки Врвови Ласкави Маици Ракав Цветни Маици Ракави Кошули Капчиња V Вратот Блуза Сина XL

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

90 "Должина : 71см/27.34" Рамо : 44см/17.93" Рамо : 48см/18. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 120см/47. Ви Посакувам Пријатно Шопинг Патување. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 108см/42.52 "Ракав : 42см/16. Вклучен пакет : 1* Табела Со Големина На Маици : 0 Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 132cm/51. 【(*^^ ^ ^ *) + Совпаѓање+ : Носете Го Овој Врв Со Хеланки, Фармерки или Шорцеви за Ултра Шик Изглед, Класичен и Елегантен Дизајн. Материјал : 65% Полиестер, 35% Памук. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 102см/40. Големина.61 "Ракав : 43. Шема : Одблесокот Ракав Цветни.24 "Ракав : 43см/16. Повеќе Ставки За Дозвола Се Достапни Со Кликнување Овде. Пол : Жени. 【(*^^ ^ ^ * ) € Материјал€ : 65% Полиестер, 35% памук.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката