• Новак
2xl Три Боја Сиу Сити Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

2xl Три Боја Сиу Сити Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Белата Три Боја Сиукс Сити Маица го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Три Боја Сиукс Сити отпечатена преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката