• Новак
Диспензерот за пијалоци со лента за капење, сет од 2

Диспензерот за пијалоци со лента за капење, сет од 2

Rating 
DEN 319.84

Достапност
Производот е достапен

Произведено во Тритан од БПА, (сет од 2) обезбедуваат уникатна станица за сервирање на пијалоци што е привлечна колку и функционална. Карактеристиките вклучуваат капа на двојна функција што држи чаши, салфетки, засладувачи и гарнитури (не се вклучени). Секој диспензер доаѓа со прицврстена, лента за капење, за да помогне да ја одржувате вашата површина за сервирање уредно и суво. Декоративни, хромирани шипчиња во боја го нудат конечниот елегантен допир за овие издржливи, квалитетни диспензери за пијалоци. Капакот „Партија на врвот“ има чаши, салфетки и повеќе . вградени, флип надолу за капење . 2,5 галон капацитет секој; 5 галони вкупно . димензии, секоја : 6 x 13 x 15,75 in. Висок.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката