• Новак
8 w 12 d 24 h ridgewood груб пила корбел w задниот плоча, западен црвен кедар

8 w 12 d 24 h ridgewood груб пила корбел w задниот плоча, западен црвен кедар

Rating 
DEN 1119.20

Достапност
Производот е достапен

Нашата рустикална колекција е инстант класика. Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните технологии за изградба на производи од дрво „Дневник и дрва“ што биле во архитектура со векови. Бидејќи нашите производи не се сушат печки, секоја ставка во нашата рустикална колекција е 100% уникатна и ќе ги содржи природните варијации што ги нуди дрвото. Вашата дрвена заграда, Корбел, рафтер опашка, ќе содржи уникатни бои, зрна, текстури, јазли, Сапвуд се издвојува од домовите за сечење колачиња; Користете го семејството на производи за рустикална колекција. 8 "W x 12" D x 24 "H Ridgewood Rough Sawn Corbel w/backpate, западен црвен кедар.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката