• Новак
Индустрии на ступел кога сè е неизвесна мотивациска фраза Зелена ботаничка графичка уметничка галерија обвиткана платно печатена wallидна уметност, 13x30

Индустрии на ступел кога сè е неизвесна мотивациска фраза Зелена ботаничка графичка уметничка галерија обвиткана платно печатена

Rating 
DEN 156.64

Достапност
Производот е достапен

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 13 x 1,5 x 30 инчи. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Создадете прекрасни уметнички дисплеи со потпирање и поставување нови уметнички дела против вашите wallsидови. Совршено за празно полици или мантили, не е потребна инсталација или чистење . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за виси . Дизајн од Марла Рае.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката