• Новак
Флипц морска сол карамела покриени со панделки, 7. мл

Флипц морска сол карамела покриени со панделки, 7. мл

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

Flipz 7.5oz морска сол сол карамела торбичка Flipz 7.5oz SS Caramel торбичка е совршена зачудувачка за сите fansубители на закуска! Започнуваме со свежо печени панделки, ги натопуваме во премиум карамел и врвот со вистинската количина на морска сол! Doе го направите Флипц за овој третман!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката