• Новак
И активен џогер за двојни двојни двојни двојни двојни двојни двојни двојни двојки, до големина XL

И активен џогер за двојни двојни двојни двојни двојни двојни двојни двојни двојки, до големина XL

Rating 
DEN 543.84

Достапност
Производот е достапен

Без разлика дали сте дебитант што ја скокате клупата или ќе ја усовршите својата игра со три поени, оваа и 1 полу -поштенска худи ќе ве однесе на следното ниво. Фрли на нашата худи со долг ракав и веднаш ќе се чувствувате подготвени да се однесете од пракса до добрите. Изработено од мека и удобна маичка, оваа маичка е совршена за загревање или за игра за пикап на отворено. Комплетирано со качулка обложена со мрежи, половина поштенски патент за лесно менување и џеб од кенгур - оваа качулка е доволно разноврсна за да остане во чекор со вас на и надвор од теренот. Изработен од материјал од Jerseyерси; Памук (49%) / полиестер (47%) / спандекс (4%). . Половина патент на пулвер качулка. . Долги ракави. . Kangеб на кенгур. . Мала мрежа за дупки во поставата на качулката. . Машина за перење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката