• Новак
Terra & Sky Women's Plus Size Size Long Sileve Mixed Media V-Neck Top

Terra & Sky Women's Plus Size Size Long Sileve Mixed Media V-Neck Top

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Мешаните текстури даваат незапирлив стил на стајлингот на Тера пуловер. Долги, термички ракави. Мешани текстури и ткаенини. 81% полиестер/15% рајон/4% спандекс. Машина за перење. Увезени. Мешани медиуми врвот за плус големина жени од Terra & Sky.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката