• Новак
Истакнување Дома Внатрешно Ветре 52 Бел Внатрешен Надворешен Тавански Вентилатор Со Сечила, Комплет За Светло За Садови, Синџири За Влечење И Обратен Проток На Возд

Истакнување Дома Внатрешно Ветре 52 Бел Внатрешен Надворешен Тавански Вентилатор Со Сечила, Комплет За Светло За Садови, Синџири

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Нема поголемо место за да бидете отколку во удобноста на вашиот дом без разлика дали е во затворени простории или надвор, и за двајцата, Внатрешниот Ветер На Ханивел е придружник на совршенството. Затворениот сад светло и влажно номинално куќиште ја обезбедуваат вашата подготвеност за надворешни временски услови, додека стилскиот плетен и луксузен финиш ве подготвија за секое сценарио. Белото стакло скаво носи многу јасна и здрава привлечност, што го прави овој вентилатор подготвен за вашиот дом сечилата доаѓаат со два дизајни, по еден од секоја страна-првата страна ја држи традиционалната плетена шема, додека во другата се наоѓа тропски лист од палма. Генерално, Внатрешниот Ветер 52-инчен тропски вентилатор за тавани на отворено сигурно ќе ја оживее секоја област, вклучувајќи го и вашиот преден двор и ќе го остави секој од вашите гости во стравопочит. НАДВОРЕШЕН ТРОПСКИ ВЕНТИЛАТОР ЗА ТАВАНОТ : Овој Тавански Вентилатор е оценет со влажна оценка и е одличен избор за тремови, дворови, летниковци, ветрови, гаражи, балкон или чардаци. Инсталирањето е ветре. ДЕТАЛИ ЗА ОСВЕТЛУВАЊЕ : бело скаво, влажно номинално светло со 2 E26/A15 LED светилки/3, 000 K/80 CRI - Овој Тавански Вентилатор доаѓа Со капаче За конверзија без светло Ако претпочитате да не го користите светилката. БРЗИ-2-ВИСАТ СЕЧИЛА : патентирани дизајнирани сечила кои ја отстрануваат маката од инсталацијата! исто така, двојните завршетоци го прават овој Вентилатор исклучително динамичен. Палма лист од едната страна, плетен дизајн од друга страна. ОПЦИИ ЗА ТРИ МОНТИРАЊЕ : Динамични висечки способности. Овој вентилатор може да се монтира со надолна шипка (стандардна), аголна монтажа (наклонета) и рамна монтажа (4" надолна шипка вклучена со купување). Тивок РЕВЕРЗИБИЛЕН МОТОР : Практично тивок, 4 брзински, реверзибилен мотор кој може да работи обратно во зима за да помогне во ротирачкиот топол воздух во просторијата. Надолен режим и режим на ажурирање за оптимален проток на воздух. 100% ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО : гаранција На Производителот. Мислиме дека ќе уживате во ладниот ветер создаден од овој вентилатор за тропски таван На Ханивел!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката