• Новак
Колекцијата Ступел Домашен Декор Животот Е Подобар Со Растенија Илустрации Преголеми Ѕидни Плочи Уметност, 12. 0. 18.5

Колекцијата Ступел Домашен Декор Животот Е Подобар Со Растенија Илустрации Преголеми Ѕидни Плочи Уметност, 12. 0. 18.5

Rating 
DEN 527.84

Достапност
Производот е достапен

Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД МДФ. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со свеж слој фолија од страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвен за закачување без потреба од инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да не се оштети при транзит. Димензии : 12,5 х 0,5 х 18,5 Инчи-Оваа Преголема Верзија е 40% Поголема од Нашиот Стандард. Литографско Печатење Монтирано На Цврст МДФ Од 0,5 Инчи (дрво) - Рачно Завршено И Подготвено За Закачување. Нашата линија на модерни ѕидни плакети е секогаш свежа и забавна. Дизајн Од Студио В.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката