• Новак
Диск Сопирачка Роторот Одговара изберете: 2002-АУДИ А4, 1998-АУДИ А6

Диск Сопирачка Роторот Одговара изберете: 2002-АУДИ А4, 1998-АУДИ А6

Rating 
DEN 5728.80

Достапност
Производот е достапен

Стандарден Ротор На Сопирачките Роторот На Дискот На Сопирачките Одговара Изберете : 2005 АУДИ А4 2002-2004, 2006 АУДИ А4 6 Цил 3 Л 1998-1999 АУДИ А6 2002-2004 АУДИ А6 6 ЦИЛ 3 Л 2000-2001 АУДИ А6 6 Цил 2.8 Л 1997-2000 АУДИ А8 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката