• Новак
Женски Концепти Спорт Греј Орегон Патки Мејнстрим Плетени Џогер Панталони

Женски Концепти Спорт Греј Орегон Патки Мејнстрим Плетени Џогер Панталони

Rating 
DEN 575.84

Достапност
Производот е достапен

Совршени за тврдокорен обожавател На Патки Од Орегон, овие Мејнстрим Плетени Панталони За Џогер ќе ви овозможат да ја изразите гордоста на вашиот тим. Овие Концепти спортски џогер панталони се одлични за одмор на денот на играта, вежбање или дури и спиење. Тие имаат смело лого на тимот што ќе изгледа одлично кога ќе се спои со слатка маичка Од Патки Од Орегон. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Машинско перење. Инсем мери приближно 29". Официјално лиценциран. Увезени. Бренд : Концепти Спорт. Еластични манжетни на глуждот. Материјал : 50% Полиестер/40% Памук/10% Вискоза. Загреана ткаенина. Графика за печатење на екранот. Еластичен појас со затворање на врвка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката