• Новак
Сина Биволска Пустина Високо Протеинска Внатрешна Пилешка Сува Храна За Мачки За Возрасни Мачки, Без Жито, лб. Торба

Сина Биволска Пустина Високо Протеинска Внатрешна Пилешка Сува Храна За Мачки За Возрасни Мачки, Без Жито, лб. Торба

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

Инспириран од исхраната на рисот, неуморен, легендарен ловец, сина дивина сувата храна за мачки богата со протеини е направена со повеќе вкусно месо мачките се родени да сакаат. СИНА пустина високо-протеинска храна за мачки без жито е производ на Синиот Бивол. СО седиште во Соединетите држави, БЛУ прави храна за домашни миленици со врвен квалитет, почнувајќи прво со вистинско месо, плус овошје и зеленчук. СПАКУВАНО СО ВИСТИНСКО ПИЛЕШКО : Направено За да ја нахрани дивата страна на вашата мачка, оваа храна за мачки со висока содржина на протеини е преполна со повеќе пилешки мачки кои копнеат да помогнат во изградбата и одржувањето на чистата мускулна маса. ХРАНА ЗА МАЧКИ БЕЗ ЖИТО : сината храна за мачки без жито е специјално формулирана за да помогне во задоволувањето на уникатните потреби на мачките во затворен простор за поддршка на здрава тежина и здраво варење без зрната што содржат глутен. Со lifesource bits® : оваа формула содржи ексклузивен Извор на ЖИВОТ bits® - прецизна мешавина на антиоксиданси, витамини и минерали внимателно избрани од холистички ветеринари и нутриционисти за животни за поддршка на здравјето на имунолошкиот систем, барањата за животна фаза и здрава оксидативна рамнотежа. ПРИРОДНА ХРАНА ЗА МАЧКИ : сината сува храна за мачки е формулирана за здравјето и благосостојбата на вашата возрасна мачка и ги содржи најдобрите природни состојки подобрени со витамини и минерали. Никогаш не содржи оброци од пилешко (или живина) нуспроизводи, пченка, пченица, соја, вештачки вкусови или конзерванси. Содржи една (1) вреќа ОД 4 килограми Сина Пустина Висок Протеин, Природна Храна За Сува Мачка За Возрасни Во Затворен простор, Пилешко.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката