• Новак
Шик Насловна Валери Контра Столче Стп Кожа Тапациран Седиште Без Грб Дизајн, Црна

Шик Насловна Валери Контра Столче Стп Кожа Тапациран Седиште Без Грб Дизајн, Црна

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

Валери е минималистичка столица која не сече агли кога станува збор за стилот и удобноста. Чистите архитектонски линии се создадени од скулпторска метална основа златен тон додека богатото стп кожа тапацирано седиште без грб и шипката за потпирачи за нозе обезбедуваат супериорна удобност. Столицата За шалтер Валери работи одлично во множители и убаво седи во кујната, трпезаријата и просториите за одмор. Вклучува : 1 парчиња Контра Столче Спецификации : опции За Боја : сива, Сина, Црна, Бела Должина На Производот : 18 инчи Ширина/Длабочина На производот : 15 инчи Висина На производот : 25 инчи материјал : стп кожен тапацир, цврста метална основна Ткаенина И Дизајн Тапацир од Врвен квалитет стп кожа, елегантни линии создаваат изглед кој одговара На Современ Или урбан амбиент Карактеристики : потпирач за нозе барлуксузни плишани перници Со Повеќе Густини За Да се Релаксираат Во Удобност и Стилизградени да траат со врвни ткаенини, Материјали и Стручни Упатства за нега на изработка : исчистете ги само сликите што ги прикажуваме ИМААТ најточна можна боја. Сепак, поради разликите во компјутерските монитори, не можеме да бидеме одговорни за варијации во бојата помеѓу вистинскиот производ и вашиот екран. Собранието Бараше НАЈДОБРО СЕДИШТЕ ВО КУЌАТА - од неговата цврста метална рамка од златен тон до богатото стп кожа од камче и дизајнот на седиштето без грб, секој детал на оваа столица е манифестација на "формата ја исполнува функцијата". ТКАЕНИНА : ЛУКСУЗНА СТП КОЖА-Стручно тапацирана со врвен квалитет стп кожа-стп кожата од камче му дава на ова парче богато чувство и елегантен изглед. ДИЗАЈН : СТИЛСКИ МОДЕРЕН СОВРЕМЕН изглед-моден напред современиот дизајн создава смело парче за изработка на изјави со елегантни линии што е исто колку и уметноста што треба да се види колку и мебелот што треба да се користи. УДОБНОСТ : ПЛИШАНО АМОРТИЗИРАЊЕ СО ПОВЕЌЕ ГУСТИНИ – плишано полнење со пена со повеќе густини овозможува меко, но поддржувачко седиште-Вие И вашите гости ќе се опуштите во удобност и стил. КВАЛИТЕТ : КОНСТРУИРАН ДО СОВРШЕНСТВО - сите шик Производи За Мебел за Дома се направени со издржлив врв на линиските материјали под строги стандарди за контрола на квалитетот што создаваат трајно парче за вашиот дом.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката