• Новак
Супер Тенок Клуч Во Собата

Супер Тенок Клуч Во Собата

Rating 
DEN 415.84

Достапност
Производот е достапен

Карактеристики И Придобивки : На сите механичари повремено им требаат тенки клучеви за да работат на менувачи, резервоари за гас или менување на тркало на ползавец од челик од легура на манган со висока јачина, овие клучеви се термички обработени и калени за да се зголеми јачината не за апликации со висок вртежен момент спакувани во тешка пластична ролна торбичка дебелина на главата : 2,6 мм до 3,7 Мм Големини вклучуваат : САЕ; 3/8" х 7/16", 1/2" х 9/16", 5/8" х л-1/16", 3/4" х л-3/16", 7/8" х 15/16", 1 "х 1-1/16" 1-1 /8"х л -1/4". 7 Парче Супер Тенок Клуч Во Собата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката