• Новак
Слободен Ден на ферис Буелер-Ѕиден Постер На Булер, 14.725 22.375

Слободен Ден на ферис Буелер-Ѕиден Постер На Булер, 14.725 22.375

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

Овој Тренд Меѓународен Ден На Ферис Буелер-Ѕидниот Постер На Булер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународен Ден На Ферис Буелер-Ѕиден Постер На Булер : Постерите Со Врамени Трендови имаат врвна сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725" х 22.375", со рамка : 16.5 "х 24.25" х.75".

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката