• Новак
Инктастична плажа Дејтона плажа Флорида зајдисонце Подарок за дете од дете маица маица

Инктастична плажа Дејтона плажа Флорида зајдисонце Подарок за дете од дете маица маица

Rating 
DEN 239.84

Достапност
Производот е достапен

Прекрасен дизајн во стилот на зајдисонце со едриличари и Дејтона Бич Флорида Слоган А дете-меф од памук во изглед, во боја, бои на големи деца. 4,5 мл., 100% Комбинирана памук со рингспун. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Враќањето на екипажот на ребра. Двојно-игла зашиени ракави и долни полите. Прислушување на рамо до рамо. Маица за мали деца. Инктастична Дејтона Бич Флорида зајдисонце за зајдисонце, маица со кратки ракави, женски розов 4t. Дејтона Бич Флорида Дете маица за одмор или облека за пролетни паузи со дизајн на зајдисонце и едриличар од силуета. Цврстата боја на бои се 100% памук, други се мешавина од памук/полиестер . екипаж на ребра. Двојно-игла зашиени ракави и долни полите. Печатено во САД. Патувачка сувенир облека подарок Дете предучилишни деца HWS.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката