• Новак
Кларкс Кабелска Сопирачка Комплет F+R Ss Spt Rd Mt Црвено

Кларкс Кабелска Сопирачка Комплет F+R Ss Spt Rd Mt Црвено

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Кабелска СОПИРАЧКА CLK КОМПЛЕТ F+R SS SPT RD/MT Црвени Карактеристики-Комплетен комплет за еден велосипед-5mm куќиште без компресија-1,5 mm внатрешни жици од нерѓосувачки челик-Вклучува ферули и врвови на кабел-должина На Кабел : предна 2000mm / задна 2100mm-должина На Куќиштето : 1000mmitem Спецификации-Материјал : SS-Боја : Црвен Стил : MTB/RD-ДОЛЖИНА : 2100ММ-ДИЈАМЕТАР : 1,5 ММ-УПОТРЕБА : Преден И Заден Комплетен Комплет за еден велосипед. 5мм куќиште без компресија. Внатрешни жици од нерѓосувачки челик од 1,5 мм. Вклучува ферули и кабел совети. Мтб / Патот. Фт & Рр. СВ. Црвено.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката