• Новак
Не Дозволувајте Човекот Да Биде Последното Животно Нараквица Плетенка Кожа Ткаени Јаже Нараквица

Не Дозволувајте Човекот Да Биде Последното Животно Нараквица Плетенка Кожа Ткаени Јаже Нараквица

Rating 
DEN 239.68

Достапност
Производот е достапен

Големина : оваа елегантна нараквица е прилагодлива помеѓу 17,5 см - 22,5 см (6,8 инчи-8,8 инчи), за да одговара на многу големини на зглобот.Класификација : Нараквица, Плетенка, Јаже Карактеристика : -сеопфатен додаток за носење облека-повеќеслоен дизајн на кожени јажиња-Дизајниран Со две извртени кожни јажиња-убава алтернатива за да одговара на различни стилови на носење, вклучувајќи елегантни, елегантни, секси, рок или кул итн.- Одличен подарок за вашите пријатели, момче, девојка, сопруга, сопруг Или семејства Материјал : -Нараквица : квалитетна и издржлива црна кожа-Привлечност : количина на метален пакет : 1 х нараквица овој производ може да се персонализира. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Не Дозволувајте Човекот Да Биде Последниот Животински Нараквица Плетенка Кожа Ткаени Јаже Нараквица.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката