• Новак
Попвцли Женски Спортски Градник Удобни Беспрекорни Блузи за Резервоари Со Поместени За Јога Теретана За Трчање

Попвцли Женски Спортски Градник Удобни Беспрекорни Блузи за Резервоари Со Поместени За Јога Теретана За Трчање

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

Спецификации : . Име : Женски резервоари за јога. Материјал : 75% најлон, 25% спандекс. Пол : женски. Сезона : лето, зима, пролет, aut. Боја : виолетова, зелена, жолта, црна, сина. Големина : С, М, Л, ХЛ. Табела со големини : (см). Големина Должина Биста Полите Тежина (кг). С 42 74 66 47.5. М 43 78 70 52.5. Л 44 82 74 57.5. XL 45 86 78 62.5. Вклучен Пакет : . 1x јога резервоарот блузи. Забелешка : . 1.Ве молиме дозволете отстапувања со големина од 1-3 см поради рачно мерење, методи и алатки за мерење. 2.Сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот поради различното фотографирање на светлината и мониторот за прикажување.Ви благодариме за разбирањето. Поместен спортски градник со отстранливи влошки за практично прилагодување.Целосниот опсег на движења секогаш ви дава поголема слобода за време на вежбањето. Направено со висококвалитетен 75% најлон+25% спандекс со додадено спандекс еластично влакно кое е густо, но меко, ја отстранува потта и не се намалува. Со пошироки ремени за рамо и поширок раб на врската,овој спортски градник со долга покривка може да ви понуди поголема поддршка за да ги задржите вашите градници подобро да останат на своето место. Овој врв без ракави е пуловер дизајниран без спојки или куки, добро конструиран и споен за да биде издржлив.Висок врат за дополнителна покриеност. Јога градник комбинирајте ја модата, функцијата и перформансите. Погоден за јога, Пилатес, фитнес и сите други видови вежби и тренинзи, или како секојдневен градник.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката