• Новак
Сплитер Во Надвор 4k Целосна HD 4-Порта Повторувач Сплитер Засилувач 1x4

Сплитер Во Надвор 4k Целосна HD 4-Порта Повторувач Сплитер Засилувач 1x4

Rating 
DEN 319.84

Достапност
Производот е достапен

Име на производ : HDMI Сплитер 1 Во 4 Надвор 4k Целосна HD 4-Порта Повторувач Сплитер Засилувач 1x4speciations : Врска Сплит/Дуплирање : 1 : 4 Type : HDMI Splitterfeartes : 4 K, 3 D, Powered Connector A : 1 x HDMI, HDMI 2.0 Конектор Б : 4 x HDMI, HDMI 2.0 Опис : 1 Влез во 2 / 3 / 4 излез hdmi повторувач / огледало функција ви овозможува да се поврзете 1 HDMI до 4 излез HDMI. Целосно поддржува 2k / 4 K / UHD (Ultra HD) / 3 D 120hz Целосно поддржува HDCP Порта : HDMI 2.0 Стандардна (Женска) Резолуција : 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 2160p Вклучува ѕиден кабел за адаптер за напојување. Сепак, адаптерот за напојување можеби не е неопходен ако поврзаните уреди обезбедуваат доволно енергија преку HDMI. Влезови : 1x HDMI 2.0 Излез : 4x HDMI 2.0 Големина : 3.75 "x 2.5" x 0.75 " Содржина На Пакетот : 1 x HDMI Сплитер 1x4 1 x DC 5v Адаптер Приклучок HDMI Сплитер 1 Во 4 НАДВОР 4k Целосна HD 4-Порта Повторувач Сплитер Засилувач 1x4.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката