• Новак
Падот Заштеди Се Занимава

Падот Заштеди Се Занимава

Rating 
DEN 223.68

Достапност
Производот е достапен

Женски Летен Моден Секојдневен Еднобоен Памучен Ленен Долг Фустан Без Ракави. Сезона : Пол : Женоказија : Секојдневен Материјал : Полиестердекорација : Должина На Необлекување : Редовен Тип На Шема : цврст стил на боја : Мода, Каузалност што добивате : Фустан од 1x Women. Големина : С Големина. : Мали САД : 4 Биста : 98см/38.58 "Должина : 130см/51.18" Големина : М Големина. : СРЕДЕН САД : 6 Биста : 104см/40.94 "Должина : 131см/51.57"Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 Биста : 110см/43.31 "Должина : 132см/51.97" Големина : XL Големина. : X-Големи САД : 10 Биста : 116cm/45.67 "Должина : 133cm/52.36" Големина : 2xl Големина. : 2x-Големи САД : 12 Биста : 122cm/48.03 "Должина : 134cm/52.76"Големина : 3xl Големина. : 3 X-Големи САД : 14 Биста : 128cm/50.39 "Должина : 135cm/53.15" Големина : 4xl Големина. : 4 X-Големи САД : 16 Биста : 134cm/52.76 "Должина : 136cm/53.54"Големина : 5xl Големина. : 5 X-Големи САД : 18 Биста : 140cm/55.12 "Должина : 137cm/53.94" Дизајн : нашиот фустан се одликува со класичен дизајн кој е визуелно зачудувачки и удобен во исто време. Стил : Фустанот има форма-ласкав опремен дизајн кој обезбедува одлична покриеност и одлично закрепнување за долготрајна форма. Материјал : овој фустан го прави удобен колку што е симпатичен. Прилика : Одење, Работа, Патување, Забава. за фустан за кој е лесно да се грижи колку што е и за стилизирање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката