• Новак
Кошули со долги Ракави За Жени Дозвола За Топла Продажба Жени Обични Кошули Со Долги Ракави Печатење Дуксер Со Кружен Врат Пуловер Лабави Врвови Од Туника

Кошули со долги Ракави За Жени Дозвола За Топла Продажба Жени Обични Кошули Со Долги Ракави Печатење Дуксер Со Кружен Врат Пуловер

Rating 
DEN 351.84

Достапност
Производот е достапен

Женски Долги Ракави Секојдневни Кошули Печатење Круг Вратот Дуксер Пуловер Лабава Туника Врвовикарактеристики : модни женски врвови.Дизајнот со кружен врат ве прави привлечни. Можете да ја врзете страната или да ја наполните во шорцеви,, здолништа и видови панталони за да дадете стилски уличен изглед. Постојат модерни долго sleeves.It многу мода и ве прават толку убавина. Материјал : Полиестерокција : Дневно, покажете го случајот, метод на перење забави : машинско перење сезона : четири сезони големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 118см/46.46 "Должина : 73см/28.74" Рамо до ракав : 72см/28.35 "Вратот : 61см/24.02" Долги Ракави Кошули За Жени Топла Продажба Дозвола Жени Долги Ракави Обични Кошули Печатење Круг Вратот Дуксер Пуловер Лабава Туника Врвови. Секојдневен,Плажа,Облека за Спиење,Роденден,Запознавање,Забава, за работа, домашен Одмор И.Погоден за сите Сезони. Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Летен Клиренс, дозвола За Fall, Дозвола За Топла Продажба, Дозвола За Жени Плус Големина. кошули со долги ракави за жени,кошули со долги ракави за жени плус големина,кошули со долги ракави за жени со копче нагоре,женски туники и долги кошули,женски кошули 3/4 ракав,женски кошули 3/4 ракав со јака,женски кошули 3/4 ракав лето,женски кошули 3/4 ракав плус големина,женски дуксери пуловер графички,женски дуксери пуловер плус големина,женски дуксери пуловер со џебови,преголеми женски дуксери пуловер под 15 години,женски дуксери со патенти,женски кошули надвор од рамо,надвор од рамо врвови жени,женски маици со качулка,женски врвови дозвола под 5.00,женски кошули долг ракав,женски кошули долги ракави копче нагоре,женски кошули долг ракав плус големина,женски кошули долг ракав памук,женски кошули со долги ракави на отворено кул брзо суво пешачење,женски кошули со долги ракави заштитни од сонце,женски блузи 3/4 ракав,женски блузи 3/4 ракави плус големина,женски блузи 3/4 ракав памук,женски блузи 3/4 ракави секојдневни кошули летни лабави туники,женски блузи 3/4 ракави бели,женски блузи 3/4 ракав работа секојдневен,женски блузи 3/4 ракав со јака,женски блузи 3/4 ракав копче надолу,долги ракави маици за жени,долги ракави маици за жени дозвола под 8.00,долги ракави маици за жени памук,женски врвови дозвола под 5.00,жени плус големина врвови 3/4 ракав,жени врвови 3/462 ракав туника дозвола,кошули со долги ракави за жени дозвола за топла продажба,розови облеки за жени,женски фустани со долги ракави,женски фустани,женски фустани,женски блузи,женски плус клиренс,женски врвови.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката