• Новак
Оригинален Оем АЕЈ Микробранова Брава За Врата Куќиште И Прекинувач За Блокирање Склопување

Оригинален Оем АЕЈ Микробранова Брава За Врата Куќиште И Прекинувач За Блокирање Склопување

Rating 
DEN 328.80

Достапност
Производот е достапен

Собранието За Куќиште И Прекинувач ЗА Заклучување НА Вратата LG Е оригинален дел од oem (Производител На Оригинална Опрема) дизајниран и дизајниран според точните спецификации за Микробранови Печки. Се препорачува секогаш да се повикувате на упатството за услугата за апарати или да контактирате со производителот на вашиот апарат за да потврдите дека LG AEJ75540901 може да се примени на вашиот апарат. LG Производител Дел Број : AEJ75540901. Собранието За Куќиште И Прекинувач ЗА Заклучување НА Вратата LG Е оригинален дел од oem (Производител На Оригинална Опрема) дизајниран и дизајниран според точните спецификации. Куќиштето На БРАВАТА НА Вратата LG И Склопот на Прекинувачот За Блокирање е за Микробранови.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката