• Новак
Бел Природен Дијамант Свадба И Ангажман Трио Бенд Прстен Поставен во 10к Бело Злато

Бел Природен Дијамант Свадба И Ангажман Трио Бенд Прстен Поставен во 10к Бело Злато

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, ќе ви се допадне Овој Прекрасен Бел Природен Дијамант Денот На Венчавката, Годишнината, Свршувачката, Свадбата, Роденденот, Празникот, Ветувањето, Вљубените или Специјалната Пригода! Прекрасна ангажман свадба прстен карактеристики прекрасен бендови се симбол на Љубовта Е Големини На Располагање : 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5 с Големини На Располагање : 7, 7.5, 8, 8.5,9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13, 13.5, 14. (Забелешка : Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како) Изработено - Во Висококвалитетно 10к Цврсто Злато кое обезбедува исклучителен сјај и крајна заштита. Камен : Бел Природен Дијамант Со Јасност I2-I3. Форма На Камен : Тркалезна Форма. Тип На Поставување : Огради. Метод На Создавање : Природен.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката