• Новак
Средна должност 1991 година- аеросол со единечна фаза на тен

Средна должност 1991 година- аеросол со единечна фаза на тен

Rating 
DEN 751.84

Достапност
Производот е достапен

Направено со опрема за мешање контролирана од компјутер користејќи ги нијансите и врзивите со најдобар квалитет спакувани во аеросол со лесна употреба за вашиот проект за допир. Совршен за мали допири, карпести чипови, гребнатини или дури и поголеми области. Бојата е лесна за нанесување и брзо сушење. Секој комплет содржи еден12 мл. Конзерва со една фаза на емајл-базирана на емајл измешана со употреба на OE формула за вашиот автомобил или камион. Оваа издржлива, отпорна на УВ -отпорна единечна фаза не бара горниот слој/чист палто . • Одлична едностепена боја во аеросол од 12 мл. • Спреј за тест картичка за да го видите натпреварот во боја пред да аплицирате. • Инструкции вклучени GMC. Средна должност. 1991; 1992; 1993; 1994; 1995; 1996; 1997; 1997; 1998; 1999; 2000; 2001. WA9403. Тен. Еден аеросол од 12 мл. Вклучена картичка за тест во боја. Не прскајте боја на возило пред да ја тестирате бојата и техниката на картичката за тест во боја.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката