• Новак
Каишек Хард Школка Покритие За Најновите MacBook Pro 13 + Црна Тастатура Корица Модел А1706 А1708 А1989 А2159 А2251 А2289 Сина серија а 0565

Каишек Хард Школка Покритие За Најновите MacBook Pro 13 + Црна Тастатура Корица Модел А1706 А1708 А1989 А2159 А2251 А2289 Сина

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Кск Каишек Пластична Обвивка Од Тврда Обвивка ДИЗАЈНИРАНА САМО ЗА да биде компатибилна СО Mac Book Pro 13 инчи (Модел : A2338 M1&A2289&A2251&A2159&A1989&A1706&A1708). Ве молиме љубезно проверете го бројот На Моделот "Axxxx" на задниот дел од лаптопот пред да го купите. Куќиштето е дизајнирано САМО за да биде компатибилно Со Mac Book Pro 13 инчи (Модели : A1706/A1708/A1989/A2159/A2251/A2289/A2338 M1), затоа ве молиме љубезно проверете го бројот На Моделот "Axxxx" на задниот дел од лаптопот пред купувањето, проверете дали сте го избрале истиот број На Модел како насловот На списокот наведен "A2338" или "а2289" или "а2251" Или "а2159" Или "А1989" Или "А1706" Или "А1708". Овој случај не е компатибилен со другите Лаптопи На Моделот. Целосно отстранлив, лесен за ставање и полетување што може да го заштити вашиот лаптоп од гребнатини и гребнатини. Внимателниот дизајн ви овозможува да ја отворите/затворите Вашата Mac Book до крај и да имате целосен пристап до сите пристаништа. Целосно отстранлив прилеп на куќиштето, лесен за ставање или полетување. Страна од редовните исечоци на пристаништето, дното на куќиштето совршено се совпаѓа со отворите за вентилација на Вашиот Macbook Pro 13.3 за правилна вентилација. Исто така, има 4 гумени стапала што додава неколку милиметри одвојување на површината за да се зголеми циркулацијата на воздухот. Овој случај За Mac Book доаѓа во различни бои кои би одговарале на секој вкус и расположение.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката