• Новак
Мажите И Жените Паѓаат Во Европа И Сад Темно Црна Лабава Улична Личност Двојки Со Долги Ракави

Мажите И Жените Паѓаат Во Европа И Сад Темно Црна Лабава Улична Личност Двојки Со Долги Ракави

Rating 
DEN 687.52

Достапност
Производот е достапен

За овој производ [личност хип-хоп јакна] : ретро стил печатени пуловер дуксер, ретро шема, личност улица печатење хип-хоп патент јакна.[ Персонализиран печатен пуловер] : персонализирана улична хип-хоп јакна во Стилот На Хип-хоп, дуксер со печатена шема, лесен за облекување и соблекување.Хип хоп супер худи : е-девојки партија блузи се достапни во големини S/M/L/XL/XXL, ве молиме проверете ја табелата со големини подолу пред да нарачате.[Y2 K Секојдневен Јакна] : бм стил лабава фитинг пуловер јакна. Достапно во црно-бело. Може да се совпадне по желба, може да се купи за да се испрати object објект како облека на двојката, погодна за семејство, секојдневна, забава, одмор, шопинг, улична облека итн. Погоден за секојдневно носење, запознавање, тематски забави, одмор итн.[Пролет иumn печатени пуловер дуксер] памук, полиестер. Мека, пријателска за кожата, дише и удобна за носење. Погоден за пролетна, есенска и зимска облека. Задолжително за вашиот плакар. Улична личност хип-хоп печатење пуловер дуксер.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката