• Новак
Пластични куки за завеси за завеси, кои се вклопуваат за кампер ван моторхом караван брод

Пластични куки за завеси за завеси, кои се вклопуваат за кампер ван моторхом караван брод

Rating 
DEN 121.60

Достапност
Производот е достапен

Карактеристики : *Сосема нов и висок квалитет*Направено од високо квалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба*Силен и здрав - едриличарите на завесите се направени од висококвалитетна пластика за употреба со универзални завеси*Пластични едриличари за шини, работи непречено, и лесни За да ги отворите завесите*Лесен за употреба - Лесно за прикачување и отстранување без издавање на издавање : *Материјал : Пластика*Големина : Како што е прикажана сликата*Боја : Белешка патека Вклучува : 50 x Завеса за завеси едриличари Тркачи : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поразлична од сликите прикажани на веб -страницата предизвикани од многу фактори, како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме, дозволете мала рачно девијација за мерење за податоците. 50x пластични завеси за завеси, кои се вклопуваат за кампер ван моторхом караван брод. Материјали : Направени од високо квалитетни материјали, стабилни и издржливи, безбедни и удобни за употреба . Големина : Соодветна со соодветниот модел за да одговара на вашите потреби за работна алатка, проверете дали е големината што ви е потребна пред да купите . Функција : Ова е Добар придружник што ви треба на вашите алатки, давајќи ви поудобен работен век, во случај да сте зафатени во затворено и на отворено. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе одговорите на вашите е -пошта 24 часа на ден.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката