• Новак
Пингвин палто мажи есен и зимски памук обичен топол топол патент отстранлив одмори без качулка од одмор на отворено елек на отворено за мажи за мажи што ја осветлув

Пингвин палто мажи есен и зимски памук обичен топол топол патент отстранлив одмори без качулка од одмор на отворено елек на

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

Сезона : Лето, пролет, есен, зима. Пол : мажи. Материјал : Памук, Појлестер. Тип на шема : Солд боја. Должина на ракавот : Ништо. Јака : качулка. Дебелина : Стандард. Ве молиме, споредете ги деталните големини со вашите пред вас !!!. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Ве молиме, дозволете 1-3см да се разликува како резултат на рачното мерење, благодарение (целото мерење во CM и ве молиме забележете 1 CM = 0,39inch) Табела за големина : . Големина : xxxxl US : 12 EU : 42 Bust : 120cm/47.24 '' Рамо : 48.5cm/19.09 '' Должина : 71cm/27.95''Size : xxxxxl САД : 14 EU : 44 биста : 124cm/48.82 '' Рамо : 49.7 CM/19.57 '' Должина : 73cm/28.74''Size : XXXXXXL US : 16 EU : 46 BUST : 128 CM/50,39 '' 'Рамо : 50.9 CM/20.04' 'Должина : 75 CM/29.53'Size : XXXXXXL US : 18 EU : 18 EU : 48 Bust : 132cm/51.97'' Shoulder : 52.1cm/20.51'' Length : 77cm/30.31''Size : XXXXXXXXL US : 20 EU : 50 Bust : 136cm/53.54'' Shoulder : 53.3cm/20.98'' Length : Облеката од 79 см/31,10 '' Веста јакна може да биде лесна за математика со пакувања, формални панталони, ленти панталони, фармерки и шорцеви. Одличен избор за секојдневно носење. Единаесет јакна. Патент есенски јакни за мажи. Тренк машка резервоар врвот изработена од квалитетни ткаенини кои се меки, лесни и дишат за да ве одржуваат ладни и опуштени во секое време. Погодно за сите сезони. Преклопете ги обичните јакни од јака. Обичен резервоар за дизајн на резервоарот во класична редовно вклопување со јака од аспиратор и затворање на поштенски патеки.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката