• Новак
Копчиња за кошули со маички Voguele Men Down Denim со долги ракави јакни за одмор Туника на врвови, тенок фит блуза светло сина 3XL

Копчиња за кошули со маички Voguele Men Down Denim со долги ракави јакни за одмор Туника на врвови, тенок фит блуза светло сина

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

Опис : Пол : Мажи, Момцисл : Мажи тексас јакна, врвови со фармерки со долг ракав, мажите со долга ракав измиена тексас, мажите копче надолу од тексас јакна : Цврста боја, копчето за копче : светло црна, темно сина (по избор) Големина : М, l , Xl, 2xl, 3xl, 4xl (следете ја табелата со големина за да изберете) Материјал : 100% Cotton Neckline : Lapel ѓернал : Должина на колкот Должина : Долга ракавица : Пролет, лето, есен, зимкации : Погодно за дневно носење, салата, обична, случајна, случајна Забава, плажа, клуб, канцеларија, улица, одмор, одмор, тренингот, трчање, џогирање, патување, датира, работи. Ткаенина : Јакна од фармерки Ткаенината е мека и удобна, стилска и исклучителна за затворено носење и блиску до вклопување за на отворено топлина2. Дизајн : Класична машка тексас јакна, густа и тенка, отпорна на абење, метални копчиња на манжетните се модерни и уникатни, не се лесни за паѓање, полни со личност, двојни џебови на градите, копчиња, мултифункционален дизајн.3. Карактеристики : Мажи за празници за работа, мажите јакна за кошула од вратот, врвовите на долги ракави, копчето со долг ракав со долги ракави надолу, мажите тенок фит јакна.4. Натпревар : Машките тексас јакни можат да бидат спарени со панталони, фармерки, спортски панталони, обични панталони, итн., За да носат поинаков стил на шарм и кул дух, никогаш не излегувајќи од стил, помодерно.5. Повод : Машка јакна тексас јакна е класичен + младински и жив стил, многу погоден за секојдневно носење : работа, патување, возење, слободно време и други содржини на спортски пакувања : 1 x маички јакна за кошула (други додатоци не се вклучени) Совети : 1. Ве молиме, споредете ги деталните големини со вашите пред да купите !!! 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме, дозволете 1-3см да се разликува како резултат на рачното мерење, благодарам. (Секое мерење во CM и ве молиме забележете 1cm = 0,39inch, 1inch = 2,54 см) стил - мажи лаптопи за вратот, јакна за кошула на вратот, врвови со кошули, блуза со долги ракави, обични Jeanан јакни, пролетна есенска тексас јакна. Материјал - 100% памук. Ткаенината е мека и дише, удобна за вашата кожа. Дизајн - Обично копче надолу со кошули јакна за мажи, мала тежина, долги ракави, вратот на лаптот, копчето надолу, цврста боја измиена со тексас, тенок фит пролет есенска кошула . пригода - машки случајно копче надолу измиена тексас кошула погодна за сите прилики и Сезони како одмор, роденден, секојдневен, неформален бизнис, работа, одмор, датум, свадба и патување. Натпревар - Оваа кошула со долги ракави е совршена да се спари со јакни, кардиган, фармерки, шорцеви, обични џемпери и карго шорцеви погодни за пролет, лето, есен.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката