• Новак
Времето и платното на платното на жените се лизгаат на лекари

Времето и платното на платното на жените се лизгаат на лекари

Rating 
DEN 799.84

Достапност
Производот е достапен

Класичен стил кој е сезонски и одличен за носење во текот на целата година. Лекарите за платно на времето и Тру е лесно да се носат со неговиот стил на лизгање, така што сте подготвени да одите со вашиот зафатен начин на живот. Пуканата инлоза помага да се обезбеди максимална удобност за целодневно носење, да ги добиете вашите чекори во и долги денови на нозе. Достапно во две бои. Само на. Затворање на чевли : стил на лизгање со детали од чипка. Материјал : Памук горната и термопластичната гума од надворешната страна. Крајна употреба : Совршено за секоја пригода и секојдневно носење!. Карактеристики : перничена влошка и јака со максимална удобност со секој чекор. Исчистете и грижа : Избришете чиста со влажна крпа и оставете да се исуши воздухот. Земја на потекло : Увезен.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката