• Новак
Црвениот Кап Машки Дура-Кап® Fle Работа Жан

Црвениот Кап Машки Дура-Кап® Fle Работа Жан

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

Ако барате работен јеапан кој ветува повеќе од издржливост, Фармерките За Работа Red Kap® flex обезбедуваат зголемена удобност на носителот преку нашата иновативна тексас ткаенина за истегнување. Не само што овие фармерки обезбедуваат флексибилност, тие нудат супериорна издржливост и покачен изглед за вашата компанија, сето тоа по прифатлива цена. Модерни Карактеристики На Вклопување и ажуриран пораст што седи малку под половината; Тенок низ седиштето и бутот со малку заострен отвор на ногата што се вклопува над работата; Комерцијален тексас дизајниран за одржување и истегнување во текот на перењето; Декоративно шиење на задните џебови.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката