• Новак
Основни Работи Колекција Тапациран Вртлив Стол За Вртење Без Раце, Во Црно

Основни Работи Колекција Тапациран Вртлив Стол За Вртење Без Раце, Во Црно

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Колекцијата на седишта ЗА основни Работи НА ОФМ е местото каде што квалитетот ја исполнува вредноста. Столот ЗА задачи ЕСС-3060 е тапациран со издржлива сендвич мрежа на седиштето и грбот. Тој нуди едноставни и интуитивни контроли како што се пневматско прилагодување на висината на седиштето и вртење од 360 степени. Удобноста, стилскиот изглед и цената на овој стол го прават совршен додаток во канцеларијата, без разлика дали е на работа или дома. Овој стол ги исполнува или ги надминува индустриските стандарди за безбедност и издржливост и е поддржан Од НАЈВАЖНИТЕ 5-Годишна Ограничена Гаранција. Comfономска удобност и поддршка бидејќи седиштето и грбот се контурирани на телото. Вртливото вртење од 360 степени плус пневматското прилагодување на висината на седиштето обезбедува подвижност и го прилагодува столот на повеќе висини на телото. Поедноставен дизајн е совршен за секој дом или канцеларија. Дизајниран за максимална удобност и издржливост. Капацитет од 250 килограми тежина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката