• Новак
Камко Cosm Козметичка Сијалица-Матирана

Камко Cosm Козметичка Сијалица-Матирана

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

Квалитетни минијатурни заменски светилки еднакви или ги надминуваат спецификациите На О. Е. М. Бајонет тип база. Продадени поединечно,и доаѓа во бела боја стакло. 20-99 Замрзнати суета сијалица. Лесно заменете ја вашата суета/козметичка сијалица. Козметички Стил. Продадени поединечно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката