• Новак
Але И Initi Иницијална Двобојна Нараквица За Шарм-Рафаелска Златна И Сребрена Завршница-А18ЕБИНТ19ТТРС

Але И Initi Иницијална Двобојна Нараквица За Шарм-Рафаелска Златна И Сребрена Завршница-А18ЕБИНТ19ТТРС

Rating 
DEN 239.84

Достапност
Производот е достапен

Почестете се себеси или некој посебен со оваа класична Алекс И Initi Иницијална Нараквица За Шарм. Измешајте и усогласете ја оваа нараквица со другите парчиња Алекс и An за да го изразите сопственото уникатно патување. Оваа двобојна Нараквица За шарм Од Златна И Сребрена Завршница Рафаел е прилагодлива од 2-3,5 инчи во дијаметар. Алекс И Initi Иницијална Двобојна Нараквица За Шарм-Рафаелијанска Златна И Сребрена Завршница-А18ЕБИНТ19ТРС.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката