• Новак
Ширина-Јадро I 1115g Ghz-Win Pro 64-битна-Uhd Графика-Gb Ram-Gb Ssd Nvme, Класа - 15.6 Tn-Wi - fi-Со Година Хардвер Услуга Со

Ширина-Јадро I 1115g Ghz-Win Pro 64-битна-Uhd Графика-Gb Ram-Gb Ssd Nvme, Класа - 15.6 Tn-Wi - fi-Со Година Хардвер Услуга Со

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

Помал и побрз од кога било - да. Прилагодете се за да одговараат на вашите потреби со широк спектар на опции и забрзајте ја работата Со Оптимизатор, сега Со Експресно Поврзување. Оваа Ширина 3520, јадро i3 1115g4 / 3 GHz, победа 10 pro 64-битна-UHD графика-4 GB RAM МЕМОРИЈА 128 GB SSD NVMe, класа 35-15.6" TN 1366 x 768 (HD) - Wi-fi 6. Процесор семејство : Интел Јадро i3. Тип на производ : Лаптоп. Фактор на форма : Школка. Процесор модел : i3-1115 G4. Дијагонала на екранот : 15.6". ХД тип : ХД.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката